TURNUVALARA NASIL KAYIT OLUNUR?

Profesyonel arenaya adım atmak istiyorsan doğru adrestesin. 5 Yıldır Türkiye'nin oyun camiasına etkinlikleri ile hizmet veren kuruluşumuzun turnuva platformuna katılım sağlamak oldukça kolay.
 

Üyeliğini oluşturarak bu yola başlayabilirsin.Üye olduktan sonra "takımlar" kısmından takımını oluşturmalı ve takım arkadaşlarını takımına davet etmelisin.
Takım kurulum aşamasını tamamladıktan sonra "Turnuvalar" kısmından ilgini çeken turnuvanın detaylarını inceleyebilir ve katılmayı düşünürsen kayıt işlemini gerçekleştirebilirsin.
Kayıt formunu oluşturduktan sonra ödül havuzunu oluşturmak amacıyla tahsil edilen bakiyeyi ödemen gereklidir. Ödemeni takımın adına veya sadece kendi adına gerçekleştirebilirsin. Ödeme yapmak için formu doldurduktan sonra satın alım sayfasına yönlendilirsin ve katılım sağlamak istediğin turnuvanın biletini alabilirsin.Form ve ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra "bize ulaşın" kısmından discord adresimize katılım sağlaman gereklidir(Tüm duyurular ve işleyiş discord adresimizde gerçekleştirilmektedir). GGBTW Duyurular ve Forum kısmından diğer oyuncular ve takımlar ile buluşabilir duyurular ve fikstürleri takip edebilirsin.

Şampiyon olmayı başarırsan kazanmış olduğun ödülü dilediğin şekilde "Bakiye Çek" bölümünden talep edebilirsin.
GLHF!

 

Görsel Türkiye'nin en büyük 1vs1 csgo turnuvasına aittir.

"GodlikeGamers & Zocco's CS:GO 1vs1 Championship 2019"
 

GGBTW bir GodlikeGamers Kuruluşudur.

©2020 Tüm Hakları saklıdır. Made with GG Loyalty.

  • Twitter
68747470733a2f2f7777772e61646b67616d6572